Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.

Läs mer om kakor

Högskoleförvaltning

Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Publicerad: 22 mar 2021
Lästid: ca
Louise Beskow
Förvaltningschef

+46 (0)8 587 516 83 louise.beskow@rkh.se

Louise Beskow
Johannes Aurén
IT-samordnare

+46 (0)8 587 516 69 johannes.auren@rkh.se

Johannes Aurén
Nadia Benabou
Nadia Benabou
Handläggare för internationella utbyten och studentkontakter

+46 (0)8 587 516 71, ic@rkh.se

Nadia Benabou
Jenny Cadstedt
Internationell strateg

+46 (0)8 587 516 72, ic@rkh.se

Jenny Cadstedt
Pablo Diaz
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 08 pablo.diaz@rkh.se

Pablo Diaz
John DiMaria
IKT-pedagog

+46 (0)8 587 516 07 john.dimaria@rkh.se

John DiMaria
Per Ekstrand
Docent, lektor, kvalitets- och samverkansstrateg

+46 (0)8 587 516 65 per.ekstrand@rkh.se

Per Ekstrand
Sara Hedberg
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 10 sara.hedberg@rkh.se

Ann-Sofie Hylvander
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 14 ann-sofie.hylvander@rkh.se

Ann-Sofie Hylvander
Basair Ibrahim
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 19 basair.ibrahim@rkh.se

Emma Irving
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 06 emma.irving@rkh.se

Emma Irving
Caroline Jarl
Ekonomiassistent

+46 (0)8 587 516 13 caroline.jarl@rkh.se

Caroline Jarl
Maria Johansson
Intendent

+46 (0)8 587 516 03 maria.johansson@rkh.se

Maria Johansson
Liliana Johnson
Liliana Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 84 liliana.johnson@rkh.se

Liliana Johnson
Marcela Johnson
Marcela Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 39 marcela.johnson@rkh.se

Marcela Johnson
Heléne Kindström
HR-chef, säkerhetsansvarig

+46 (0)8 587 516 56 helene.kindstrom@rkh.se

Heléne Kindström
Helene Komlos Grill
Kommunikationsansvarig

+46 (0)8 587 516 11, +46 (0)72-519 36 05 helene.komlos.grill@rkh.se

Helene Komlos Grill
Ghada Najem
Ghada Najem
Utbildningsadministrativ gruppledare

+46 (0)8-587 516 09 ghada.najem@rkh.se

Ghada Najem
Emily Pettersson
Studievägledare

+46 (0)8 587 516 17 emily.pettersson@rkh.se

Emily Pettersson
Ann-Britt Scherfors
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 27 ann-britt.scherfors@rkh.se

Ann-Britt Scherfors
Raija Strömberg
Ekonomiansvarig

+46 (0)8 587 516 29 raija.stromberg@rkh.se

Raija Strömberg
Charlotta Törmä
Ladokansvarig

+46 (0)8 587 516 02 charlotta.torma@rkh.se

Charlotta Törmä