Högskoleförvaltning

Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Publicerad: 19 feb 2024
Lästid: ca
Vakant
Förvaltningschef

HR & Ekonomi

Anna Flemsten
Anna Flemsten
HR-ansvarig

+46 (0)8 587 516 85 anna.flemsten@rkh.se

Anna Flemsten
Raija Strömberg
Ekonomiansvarig

+46 (0)8 587 516 29 raija.stromberg@rkh.se

Raija Strömberg
Caroline Jarl
Ekonomihandläggare

+46 (0)8 587 516 13 caroline.jarl@rkh.se

Caroline Jarl

IT, kommunikation och lokaler

Peter Altsved
Peter Altsved
IT-ansvarig

+46 (0)8 587 516 77 peter.altsved@rkh.se

Peter Altsved
Maria Johansson
Intendent

+46 (0)8 587 516 03 maria.johansson@rkh.se

Maria Johansson
Helene Komlos Grill
Helene Komlos Grill
Kommunikationsansvarig

+46 (0)8 587 516 11, +46 (0)72-519 36 05 helene.komlos.grill@rkh.se

Helene Komlos Grill
Paul Parker
Paul Parker
IKT-pedagog

+46 (0)8 587 516 07 paul.parker@rkh.se

Paul Parker

Kvalitet, samverkan och internationalisering

Jenny Cadstedt
Internationell strateg

+46 (0)8 587 516 72, ic@rkh.se

Jenny Cadstedt
Ann-Sofie Hylvander
Ann-Sofie Hylvander
Internationell handläggare

+46 (0)8 587 516 14 ann-sofie.hylvander@rkh.se

Ann-Sofie Hylvander
Karin Holmvall
Kvalitets- och samverkansansvarig

+46 (0)8 587 516 16 karin.holmvall@rkh.se

Studieadministration

Ghada Najem
Ghada Najem
Studieadministrativ gruppledare

+46 (0)8-587 516 09 ghada.najem@rkh.se

Ghada Najem
Caroline Bjurström
Utbildningsadministratör

caroline.bjurstrom@rkh.se +46 (0)8 587 516 06

Caroline Bjurström
Pablo Diaz
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 08 pablo.diaz@rkh.se

Pablo Diaz
Liliana Johnson
Liliana Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 84 liliana.johnson@rkh.se

Liliana Johnson
Marcela Johnson
Marcela Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 39 marcela.johnson@rkh.se

Marcela Johnson
Johan Liedström
Ladok- och antagningshandläggare

+46 (0)8 587 516 02 johan.liedstrom@rkh.se

Johan Liedström
Emma Lindstedt, studievägledare vid Röda Korsets Högskola
Emma Lindstedt
Studievägledare

+46 (0)8 587 516 48 emma.lindstedt@rkh.se

Emma Lindstedt
Sara Malmström
Utbildningsadministratör

+46 (0)8-587 516 38 sara.malmstrom@rkh.se

Sara Malmström
Emily Pettersson
Studievägledare

+46 (0)8 587 516 17 emily.pettersson@rkh.se

Emily Pettersson
Robert Rehe
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 69 robert.rehe@rkh.se

Robert Rehe