Högskoleförvaltning

Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Klicka på respektive kontaktkort för att läsa mer om medarbetarnas arbetsuppgifter.
Publicerad: 22 mar 2021
Lästid: ca
Louise Beskow
Förvaltningschef

+46 (0)8 587 516 83 louise.beskow@rkh.se

Louise Beskow

HR & Ekonomi

Caroline Jarl
Ekonomiassistent

+46 (0)8 587 516 13 caroline.jarl@rkh.se

Caroline Jarl
Raija Strömberg
Ekonomiansvarig, tf HR-ansvarig

+46 (0)8 587 516 29 raija.stromberg@rkh.se

Raija Strömberg

IT, kommunikation och lokaler

Peter Altsved
IT-konsult

+46 (0)8 587 516 77 peter.altsved@rkh.se

Peter Altsved
Maria Johansson
Intendent

+46 (0)8 587 516 03 maria.johansson@rkh.se

Maria Johansson
Helene Komlos Grill
Kommunikationsansvarig

+46 (0)8 587 516 11, +46 (0)72-519 36 05 helene.komlos.grill@rkh.se

Helene Komlos Grill

Strategisk utveckling

Jenny Cadstedt
Internationell strateg

+46 (0)8 587 516 72, ic@rkh.se

Jenny Cadstedt
Per Ekstrand
Docent, lektor, kvalitets- och samverkansstrateg

+46 (0)8 587 516 65 per.ekstrand@rkh.se

Per Ekstrand

Ledningsstöd

Sara Hedberg
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 10 sara.hedberg@rkh.se

Ann-Sofie Hylvander
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 14 ann-sofie.hylvander@rkh.se

Ann-Sofie Hylvander
Emma Irving
Ledningsstöd

+46 (0)8 587 516 06 emma.irving@rkh.se

Emma Irving

Utbildningsadministration

Nadia Benabou
Nadia Benabou
Handläggare för internationella utbyten och studentkontakter

+46 (0)8 587 516 71, ic@rkh.se

Nadia Benabou
Pablo Diaz
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 08 pablo.diaz@rkh.se

Pablo Diaz
Basair Ibrahim
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 19 basair.ibrahim@rkh.se

Basair Ibrahim
Liliana Johnson
Liliana Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 84 liliana.johnson@rkh.se

Liliana Johnson
Marcela Johnson
Marcela Johnson
VFU-platssamordnare

+46 (0)8 587 516 39 marcela.johnson@rkh.se

Marcela Johnson
Ghada Najem
Ghada Najem
Utbildningsadministrativ gruppledare

+46 (0)8-587 516 09 ghada.najem@rkh.se

Ghada Najem
Emily Pettersson
Studievägledare

+46 (0)8 587 516 17 emily.pettersson@rkh.se

Emily Pettersson
Ann-Britt Scherfors
Utbildningsadministratör

+46 (0)8 587 516 27 ann-britt.scherfors@rkh.se

Ann-Britt Scherfors
Charlotta Törmä
Ladokansvarig

+46 (0)8 587 516 02 charlotta.torma@rkh.se

Charlotta Törmä